Бренд: Philips
Тип: Машинка для стрижки
Кількість насадок: 1
Кількість установок довжини волосся: 11
Діапазон установки довжини ножового блоку, мм: 0,5
Діапазон встановлення довжини з насадками, мм: 3-21
Матеріал лез: сталь нержавіюча
Живлення: мережа
Леза з самозаточуванням: є
Комплектація: 1 регульована насадка (3-21 мм), щіточка для очищення
Довжина кабелю, м: 1,8
Додатково: Машинка для стрижки волосся відрізняється легким і зручним дизайном, оснащена потужним безшумним мотором, безпечними для шкіри лезами і гребенем, що забезпечує чудові результати стрижки - для дітей і дорослих. Крок зміни довжини - 2 мм, ширина леза ножа 41 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість установок довжини | 11 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці








