Бренд: Karcher
Тип: Професійний пилосос
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 1000
Об'єм пилозбірника, л: 17
Живлення: мережа
Вид прибирання
Сухе: є
Збір рідини: є
Тип пилозбірника
Багаторазовий мішок: є
Контейнер: є
Насадки
Насадка підлога / килим: є
Щілинна насадка: є
Конструктивні особливості та інше
Парковка: вертикальна
Видув повітря: є
Довжина кабелю, м: 4
Вага, кг: 4,536
Розміри, мм: 349х328х492
Колір: жовтий
Додатково: Панель для укладання дрібних предметів. Місце зберігання насадок на корпусі. Складна ручка для перенесення. Гак для кабелю. Комплектація: шланг, що всмоктує: 2 м, з вигнутою рукояткою; знімна ручка; всмоктувальні трубки: 2 шт., 0.5 м, 35 мм; насадка для вологого та сухого прибирання: зі вставками; щілинна насадка; фільтр-мішок із нетканого матеріалу: 1 шт.; патронний фільтр: нерозбірний.
Тип: Професійний пилосос
Основні характеристики
Максимальна потужність, Вт: 1000
Об'єм пилозбірника, л: 17
Живлення: мережа
Вид прибирання
Сухе: є
Збір рідини: є
Тип пилозбірника
Багаторазовий мішок: є
Контейнер: є
Насадки
Насадка підлога / килим: є
Щілинна насадка: є
Конструктивні особливості та інше
Парковка: вертикальна
Видув повітря: є
Довжина кабелю, м: 4
Вага, кг: 4,536
Розміри, мм: 349х328х492
Колір: жовтий
Додатково: Панель для укладання дрібних предметів. Місце зберігання насадок на корпусі. Складна ручка для перенесення. Гак для кабелю. Комплектація: шланг, що всмоктує: 2 м, з вигнутою рукояткою; знімна ручка; всмоктувальні трубки: 2 шт., 0.5 м, 35 мм; насадка для вологого та сухого прибирання: зі вставками; щілинна насадка; фільтр-мішок із нетканого матеріалу: 1 шт.; патронний фільтр: нерозбірний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Румунія |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Глибина | 328 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сайт виробника | https://www.kaercher.com/ua/home-garden/pylesosy/khozjaistvennye-pylesosy/wd-3-16298010.html |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Фільтр для захисту мотора | Да |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Функция выдува | Да |
| Матеріал бака | Пластик |
| Відсік для зберігання насадок | Да |
| Аксесуари | |
| Насадка "Ковер/Пол" | Да |
| Щілинна насадка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці












