За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 097-771-33-12, Олег (Viber, WhatsApp, Telegram, Skype: olehharasim1987)
Стан: новий
Код: 360
⫸tehnika2021.uaprom
⫸ Зробимо ваше життя більш зручним та комфортним
Виробник: Samsung
Тип: Мікрохвильова піч
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окремий
Об'єм, л: 23
Діаметр поворотного столу, мм: 288
Тип керування: електронний
Внутрішнє покриття: емаль
Таймер: електронний
Максимальна споживана потужність, Вт: 1150
Захист від дітей: є
Ширина, см: 48,9
Висота, см: 27,5
Глибина, див: 37,4
Колір: сріблястий
Спосіб відкриття (кнопка/ручка): кнопка
Система рівномірного розподілу мікрохвиль: TDS
Кількість рівнів потужності НВЧ: 6
Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: 800
Автоматичне розморожування: є
Автоматичне приготування: є
Режим енергозбереження: є
На замовлення є інші види побутової техніки!
Можлива доставка по Львову!
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 850 Вт |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина, см: | 48,9 |
| Висота, см: | 27,5 |
| Глибина, см: | 37,4 |
| Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: | 800 |
| Конвекція: | немає |
| Діаметр поворотного столу, мм: | 288 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 489 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 12.5 кг |
- Ціна: 620 ₴






