Бренд: Tefal
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 30х20
Регульований термостат: є (4 режими)
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор:
Інше
Додатково: 6 автоматичних програм. Режим розморожування. Світловий індикатор роботи.
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 30х20
Регульований термостат: є (4 режими)
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор:
Інше
Додатково: 6 автоматичних програм. Режим розморожування. Світловий індикатор роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний/підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри поверхні, см: | 30х20 |
| Антипригарне покриття: | є |
| Регульований термостат: | є (4 режими) |
| Піддон для збору соку/рефлектор: | є |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 4.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Ненагріваються ручки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 350 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці










