Без передоплати, відправляємо будь-яким перевізником
Оригінал
Нова в заводській упаковці
Стан: новий
Код: 2450
Бренд: Tefal
Тип: Електрогриль притискний
Основні характеристики
Потужність, Вт: 2000
Для електрогрилів і барбекю:
Розміри поверхні, см: 30х20
Регульований термостат: є
Антипригарне покриття: є
Піддон для збору соку/рефлектор: є
Підставка на ніжках: немає
Для аерогрилів:
Інше
Додатково: Колір чорний. Автоматичні програми. Режим ручної настройки температури - 4 варіанти. Індикатор рівня прожарювання і система звукових сигналів. 6 програм приготування: бургери, курка, Панін / гарячі бутерброди, сосиски / свинина, червоне м'ясо і риба. Режим розморожування.
Інше
Захист від дітей: є
Захисне автовідключення: є
Основні комплектуючі: емальоване деко для випічки, комбінована решітка, універсальне деко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 30 мм |
| Глибина робочої поверхні | 20 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| З’єднані нагрівані пластини | Так |
| Прикрашання антипригарного покриття | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Ненагріваються ручки | Ні |
- Ціна: 7 300 ₴
- Спосіб упаковки: в заводській упаковці








