| Тип | електрогриль |
| потужність | 1400 Вт |
| антипригарне покриття | є |
| притискної механізм | є |
| Інші характеристики | приготування до 5 порцій одночасно; знімні пластини для посудомийної машини; спеціальні канали для виведення зайвого жиру - видаляють до 42% жиру;плаваючий шарнір дозволяє готувати продукти різної товщини |
| Габарити (ШхВхГ) | 365x118x324 см |
| вага | 3,12 кг |
| додатково | сімейний гриль на 5 порцій задовольнить всі Ваші вимоги! А завдяки класичному чорному кольору корпусу він відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Гриль обладнань знімними пластинами придатними для миття в посудомийній машині для максимальної зручності використання. А регульовані задні ніжки дозволять Вам встановлювати гриль під кутом для приготування м'ясного яса і горизонтально для бутербродів і Панін. Завдяки спеціальній конструкції гриля, весь зайвій жир стікає в піддон. Таким чином, Ви отримуєте готову страву з менших на 42% вмістом жиру. Для зручності гриль можна зберігати вертикально, так він займає мінімум місця на Вашій кухні. Детальніше: https://elmir.ua/grills_barbecue/grill_russell_hobbs_24330-56_george_foreman_family.html |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴







