| Виробник : | Samsung |
| Тип: | Мікрохвильова піч |
|
Основні характеристики |
|
| Спосіб встановлення: |
та, що стоїть окремо |
| Об'єм, л: |
23 |
| Діаметр поворотного столу, мм: |
288 |
| Тип керування: |
електронний |
| Тип електронагрівального елемента: |
немає |
| Внутрішнє покриття: |
біокераміка |
| Кількість шибок у дверцятах: |
немає даних |
| Таймер: |
електронний |
| Максимальна споживана потужність, Вт: |
1200 |
| Захист від дітей: |
є |
| Ширина, см: |
489 |
| Висота, см: |
275 |
| Глибина, см: |
374 |
| Колір: |
сріблястий |
| Спосіб відкриття (кнопка / ручка): |
ручка |
|
НВЧ-випромінювання |
|
| Інверторна система: |
немає |
| Система рівномірного розподілу мікрохвиль: |
немає даних |
| Кількість рівнів потужності НВЧ: |
6 |
| Потужність НВЧ-випромінювання, Вт: |
750 |
|
Гриль |
|
| Наявність гриля: |
немає |
| Потужність грилю, Вт: |
немає |
| Кількість решіток: |
немає |
|
Конвекція |
|
| Конвекція: |
немає |
| Потужність конвекції, Вт: |
немає |
|
Додаткові функції: |
|
| Подвійне випромінювання: |
немає |
| Веретено: |
немає |
| Хрустка скоринка: |
немає |
| Приготування на пару: |
є |
| Автоматичне розморожування: |
є |
| Автоматичне приготування: |
є |
| Можливість програмування: |
немає даних |
| Діалоговий режим: |
немає даних |
| Пам'ять рецептів: |
немає даних |
| Режим енергозбереження: |
є |
|
. |
|
| Додаткова інформація: |
LED дисплей, дезодоратор. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Тактові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1200 Вт |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 374 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 730 ₴












