| Виробник : | Braun |
| Тип: | Електрочайник |
|
Основні характеристики |
|
| Потужність, Вт: |
2200 |
| Об'єм, л: |
1,7 |
| Тип нагрівального елемента: |
дисковий (прихований) |
| Матеріал корпусу: |
термостійкий пластик |
| Колір: |
білий |
|
Оснащеність |
|
| Фільтр від накипу: |
є |
| Індикатор рівня води: |
є |
| Індикатор включення: |
є |
| Автоматичне відключення при закипанні: |
є |
| Автоматичне відключення при знятті з підставки: |
є |
| Блокування кришки: |
є |
| Поворот на підставці на 360 град.: |
є |
| Захист від перегріву: |
є |
|
Додаткові функції |
|
| Додатково: |
Двостороння шкала рівня води, зручне зберігання шнура, наповнення водою через носик. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴
- Спосіб упаковки: В заводській, оригінальній упаковці






